Řidič/ka dodávkových automobilů - EU (Věžky)

Vanstore Logistics s.r.o. nabízí v obci Věžky volnou pracovní pozici "Řidič/ka dodávkových automobilů - EU". Nástupní mzda je 30 000 – 50 000 Kč.

Název pozice:
Řidič/ka dodávkových automobilů - EU
Obor(y):
Doprava
Obec:
Věžky
Mzda:
30 000 – 50 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Vanstore Logistics s.r.o.

pracoviště Věžky
- Náplň práce: rozvoz paletového zboží v rámci EU plachtovou dodávkou
- Požadavky: ŘP sk. B, praxe v řízení min. 1 rok, fyzická a psychická odolnost, zdravotní způsobilost k výkonu práce, spolehlivost, zodpovědnost
- Nástup možný ihned, pracovní doba Po-Pá, doba určitá 1 rok s možností prodloužení, možnost práce i na zkrácený úvazek
- Benefity: služební telefon, tablet, diety, příspěvky na dopravu
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: Van-store@van-store.com, nebo kontakt telefonicky Po-Pá, 8:00 - 14:30 hod. (paní Divílková, tel: 777 222 255).

Kontakt na zaměstnavatele

Jana Divílková
jednatel
telefon: 777 222 255
email: Van-store@van-store.com

Věžky
76833

Poslední změna: před 1 měsícem