Řidič/ka - kurýr/ka GLS (Hulín)

DUO TRANS CZ, s.r.o. nabízí v obci Hulín volnou pracovní pozici "Řidič/ka - kurýr/ka GLS". Nástupní mzda je 33 000 – 46 000 Kč.

Název pozice:
Řidič/ka - kurýr/ka GLS
Obor(y):
Doprava, Služby
Obec:
Hulín
Mzda:
33 000 – 46 000 Kč
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
DUO TRANS CZ, s.r.o. - pracoviště Hulín
Antonína Dvořáka 366
76824

pracoviště Hulín
- Náplň: rozvoz a svoz zásilek ve svěřeném regionu, doručování zásilek i na dobírku, hotovost se odevzdává každý den, práce s mobilním terminálem a přepravními dokumenty, komunikace se zákazníky a zaměstnanci společnosti GLS, běžná péče o svěřené vozidlo (stáří vozidel do 3 let)
- Požadavky: ŘP sk. B - aktivní řidič, zodpovědnost a samostatnost, časová flexibilita, zdravotní způsobilost k výkonu práce
- Doba určitá 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned
- Benefity: HM + prémie, služební telefon i pro soukromé účely, volné víkendy a svátky, pracovní oděv a obuv, po zkušební době příspěvek na tankování pohonných hmot do osobního automobilu
- Kontak telefonicky Po - Pá, 9 - 15 hod. (paní Karkusová, tel.: 775 420 297) , příp. své písemné žádosti se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: prace@duotrans.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Bc. Markéta Karkusová
telefon: 775 420 297
email: prace@duotrans.cz

Hulín
76824

Poslední změna: před 1 měsícem