Řidič/ka nákladního automobilu - "C" (Bezměrov)

Martin Transport s.r.o. nabízí v obci Bezměrov volnou pracovní pozici "Řidič/ka nákladního automobilu - "C"". Nástupní mzda je 28 000 – 40 000 Kč.

Název pozice:
Řidič/ka nákladního automobilu - "C"
Obor(y):
Doprava
Obec:
Bezměrov
Mzda:
28 000 – 40 000 Kč
Minimální vzdělání:
Bez vzdělání
Adresa pracoviště:
Martin Transport s.r.o. - COOP HB , sklad Bezměrov
76701

pracoviště sklad Bezměrov - rozvoz převážně v rámci okresu Kroměříž
- Náplň práce: denní rozvoz chlazeného zboží v regionu Kroměřížska, Zlínska, Olomoucka, s nakládkou v Bezměrově
- Požadavky: řidičský průkaz sk. C, platný profesní průkaz, psychologické testy a karta řidiče
- možnost parkování doma dle dohody, PD Po-Pá od 5:00 hod., nástup možný ihned
- Kontakt telefonicky Po-Pá (9:00 - 14:30 hod., pan Bednář tel. 604 272 069), popř. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: bednar@martintransport.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Petr Bednář
telefon: 604 272 069
email: bednar@martintransport.cz

Bezměrov
76701

Poslední změna: před 2 měsíci