Samostatná účetní / Samostatný účetní (Holešov)

Arcibiskupství olomoucké nabízí v obci Holešov volnou pracovní pozici "Samostatná účetní / Samostatný účetní". Nástupní mzda je od 28 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Samostatná účetní / Samostatný účetní
Obor(y):
Administrativa, Finance
Obec:
Holešov
Mzda:
od 28 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Arcibiskupství olomoucké - pracoviště Holešov
nám. Dr. E. Beneše 40/13
76901

Další informace o volném místu

pracoviště Holešov
- Náplň práce: Shromažďuje a kontroluje účetní doklady od ekonomických subjektů v děkanátu. Posuzuje účetní doklady hlediska úplnosti, průkaznosti, věrohodnosti a správnosti a sjednává nápravu. Zadává a účtuje jednotlivé účetní případy, vede účetní agendu účetních jednotek včetně uzávěrek. Dbá na dodržení termínů předkládání daňových přiznání, vyúčtování dotací a výkazů dle dikce zákonů, předpisů a nařízení státních orgánů, orgánů samosprávy, zřizovatele apod. Veškeré písemnosti tohoto charakteru zpracovává pečlivě, v souladu s požadavky adresátů, věcně správně. Pomáhá jednotlivým statutárním zástupcům farností, případně zprostředkuje odbornou radu či pomoc. Spolupracuje s technickým pracovníkem děkanátu. Zajišťuje a vyřizuje písemnosti s příslušnými orgány státní správy a samosprávy dle potřeb Statutárních správců farností a jednotlivých oddělení AO, dbá na jejich řádnou archivaci; za farnosti jedná pouze v rozsahu pověření od statutárních zástupců farností. Účastní se buď přímo, nebo na základě plné moci, veškerých kontrol účetnictví ze strany státních úřadů, kontrolních orgánů na dotace apod. Také se z titulu své funkce účastní předávek farností.

- Požadavky: SŠ vzdělání ekonomického směru, praxe s vedením účetnictví, práce na PC (MS Word, MS Excel, Internet, e-mail), spolehlivost, samostatnost a schopnost pružně řešit problémy, kultivované vystupování, řidičský průkaz sk. B
- Výhodou: zkušenost s administrací státních/evropských dotací, orientace v církevním prostředí, znalost účetnictví neziskové organizace, znalost účetního programu Pohoda
- Termín nástupu: dle dohody, Doba určitá 1 rok s možností prodloužení
- Nabízíme: 25 dní dovolené, stravenkový paušál, pružná pracovní doba, 2 dny sick days (po jednom odpracovaném roce)
- V případě zájmu o nabízenou pozici, zašlete svůj životopis včetně motivačního dopisu na email: osobni@ado.cz. Vybraní zájemci budou pozvání na osobní pohovor.

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Edita Soldán Pulkrábková
osobní oddělení
telefon: 587 405 206
email: osobni@ado.cz

Arcibiskupství olomoucké - pracoviště Holešov
Holešov
76901


Poslední změna: před 5 měsíci