Servisní mechanik manipulační techniky značky HYSTER (Kroměříž)

HYSTER CZ a.s. nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Servisní mechanik manipulační techniky značky HYSTER". Nástupní mzda je 30 000 – 35 000 Kč.

Název pozice:
Servisní mechanik manipulační techniky značky HYSTER
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Kroměříž
Mzda:
30 000 – 35 000 Kč
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
HYSTER CZ a.s.
Hulínská 3445/5
76701

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: servis manipulační techniky (pravidelný servis, opravy a diagnostika závad)
- Požadavky: SOU/SŠ technického směru nebo vyučení v oboru automechanik, znalost práce na PC, ŘP sk.B, základní znalosti mechaniky, hydrauliky a elektriky, zkušenost s opravami VZV výhodou
- příspěvek na stravování
- kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: hambalek@hyster.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Milan Hambálek
telefon: 606 715 318
email: hambalek@hyster.cz

Kroměříž
76701

telefon: 573326166; 573326152
email: hanak@kromexim.cz

Poslední změna: před 2 týdny