Servisní technik pro slaboproudé elektroinstalace (Kroměříž)

Falco computer, s.r.o. nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Servisní technik pro slaboproudé elektroinstalace". Nástupní mzda je 40 000 – 45 000 Kč.

Název pozice:
Servisní technik pro slaboproudé elektroinstalace
Obor(y):
Stavebnictví, Výroba a provoz
Obec:
Kroměříž
Mzda:
40 000 – 45 000 Kč
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Falco computer, s.r.o. - prac. Kroměříž
Hulínská 2352/28d
76701

pracoviště dle zakázky - celá ČR
- Náplň práce: slaboproudé systémy - požární signalizace, zabezpečovací systémy, kamerové systémy, přístupové a docházkové systémy, strukturovaná kabeláž a datové sítě, servis a podpora zákazníků
- Požadavky: vzdělání v oboru elektro (ÚSO, SOU), vhodné pro absolventy, vyhláška č.50/1978 sb., řidičský průkaz sk. B, ochotu cestovat, samostatnost, pracovitost, aktivní a zodpovědný přístup, flexibilita, technické myšlení, schopnost komunikovat se zákazníky
- Firma nabízí: mobilní telefon, po zapracování osobní automobil, příspěvek na stravování, dovolenou, dopravu, firemní akce, odměny k pracovním výročím, věrnostní bonusy, vánoční odměny, možnost profesního růstu, další ohodnocení na základě výsledků zakázek, náborový příspěvek 30 000,-Kč, PP na dobu neurčitou
- kontakt telefonicky Po - Pá (8:30 - 15:00 hod.)

Kontakt na zaměstnavatele

Bc. Pavlína Vacková
telefon: 776 649 006
email: vackova@k-system.cz

Kroměříž
76701

Poslední změna: před 1 rokem