Šička, švadlena - zdravotnických prostředků (Hulín)

PANOP CZ s.r.o. nabízí v obci Hulín volnou pracovní pozici "Šička, švadlena - zdravotnických prostředků". Nástupní mzda je 19 500 – 27 000 Kč.

Název pozice:
Šička, švadlena - zdravotnických prostředků
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Hulín
Mzda:
19 500 – 27 000 Kč
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
PANOP CZ s.r.o.
Antonína Dvořáka 1341
76824

pracoviště Hulín
- Náplň práce: kompletní šití ortopedických pomůcek a zdravotnických prostředků, případně jejich částí na ramennovém, lemovacím, překrývacím nebo plochém šicím stroji s přímým a klikatým stehem
- Požadujeme: zkušenost v oboru šití na průmyslovém stroji, manuální zručnost, šikovnost
- Nabízíme: Nástup možný ihned, Práce v jednosměrném provozu od 6:00 do 14:30 (Po-Pá) s možností přesčasů placených příplatkem. Stravenky v hodnotě 100,-Kč po zkušební době, občerstvení na pracovišti, Práce v úkolové mzdě (19.000-27.000,-Kč), zaměstnanec si reguluje výši svého výdělku dle zručnosti sám.
- své písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: kadrnozkova@panop.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Lucie Kadrnožková
jednatel
email: kadrnozkova@panop.cz

Hulín
76824

telefon: 573 352 750
email: mikulikova@panop.cz; patava@panop.cz

Poslední změna: před 5 dny