Skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Kroměříž)

KAMAX - METAL s.r.o. nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Skladníci, obsluha manipulačních vozíků". Nástupní mzda je od 26 000 Kč.

Název pozice:
Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Obor(y):
Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz
Obec:
Kroměříž
Mzda:
od 26 000 Kč
Minimální vzdělání:
Nižší střední
Adresa pracoviště:
KAMAX - METAL s.r.o.
Havlíčkova 3057/147
76701

pracoviště Kroměříž
- Pracovní náplň: manipulace se zbožím ve skladu, přímý kontakt se zákazníkem, obsluha strojů: hydraulické nůžky, pásová pila, ruční autogen
- Požadujeme: zodpovědnost a samostatnost, právnění k užívání VZV (není podmínkou, možnost získání oprávnění na pracovišti)
- Nabízíme: práci pouze ve všední dny (40 hodin týdně), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní/životní pojištění, možnost zaučení na strojích CNC (pálící a ohýbací stroje), možnost získání řidičského oprávnění různých skupin
- kontakt telefonicky, paní Handlová, tel.: 739 203 806, příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: r.handlova@kamax-metal.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Romana Handlová
Obchodní manažer
telefon: 739 203 806
email: r.handlova@kamax-metal.cz

Kroměříž
76701

telefon: 573334095

Poslední změna: před 1 měsícem