Skladník/ce (Kroměříž)

KERAMO D - Dohorák s.r.o. nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Skladník/ce". Nástupní mzda je od 140 Kč.

Název pozice:
Skladník/ce
Obor(y):
Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz
Obec:
Kroměříž
Mzda:
od 140 Kč
Minimální vzdělání:
Bez vzdělání
Adresa pracoviště:
KERAMO D - Dohorák s.r.o.- pracoviště Kroměříž
Hlávkova 1879/5
76701

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Náplň práce: závoz a složení stavebního materiálu, řízení malého dodávkového vozidla (okr. Kroměříž a Zlín), fyzicky náročná práce
- Požadavky: ŘP B podmínkou - praxe v řízení výhodou, zdravotní způsobilost k výkonu práce
- Benefity: stravenky 100 Kč/den plně hrazené
- Kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (7:00 - 17:00 hod., paní Dohoráková, tel.: 777 161 267), popř. své písemné nabídky zasílejte na e-mail: dohorakova@keramod.cz, nebo poštou na adresu firmy.

Kontakt na zaměstnavatele

Michal Dohorák
jednatel
telefon: 777 161 278
email: dohorakm@keramod.cz

Kroměříž
76701

Poslední změna: před 1 měsícem