Skladník/ce (Morkovice-Slížany)

MOREX, spol. s r.o. nabízí v obci Morkovice-Slížany volnou pracovní pozici "Skladník/ce". Nástupní mzda je 21 000 – 23 500 Kč.

Název pozice:
Skladník/ce
Obor(y):
Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz
Obec:
Morkovice-Slížany
Mzda:
21 000 – 23 500 Kč
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
MOREX, spol. s r.o.
Nádražní 481
76833

PRACOVIŠTĚ Morkovice
- Náplň práce: vyskladňování zboží dle podkladů (do 15 kg), kontrola a balení zboží, práce se čtečkami
- Požadujeme: dobrá manuální zručnost, smysl pro systematičnost, vysoká míra spolehlivosti, pečlivosti a zodpovědnosti
- Nabízíme: po zapracování prémie až 3.500 Kč, pracovní poměr na dobu určitou, jednosměnný provoz, nástup možný od 1.8.2024.
- kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá, 6:00 - 15:00 hod. (pan Heinz, tel.: 775 247 077), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: jaroslav.heinz@morex.info

Kontakt na zaměstnavatele

Jaroslav Heinz
jednatel
telefon: 775 247 077
email: jaroslav.heinz@morex.info

76833

telefon: 775247080,573370044; 573370042
email: martin.vlcek@morex.info

Poslední změna: před 3 měsíci