Slévárenský dělník/ce - brusič/ka (Hulín)

Slévárna Pilana Hulín, spol. s r.o. nabízí v obci Hulín volnou pracovní pozici "Slévárenský dělník/ce - brusič/ka". Nástupní mzda je 25 000 – 27 000 Kč.

Název pozice:
Slévárenský dělník/ce - brusič/ka
Obor(y):
Výroba a provoz, Služby
Obec:
Hulín
Mzda:
25 000 – 27 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Slévárna Pilana Hulín, spol. s r.o.
Nádražní 804
76824

pracoviště Hulín
- Náplň práce: broušení ruční na stojanových bruskách a s ručním nářadím
- Požadavky: praxe v oboru výhodou, zručnost, pečlivost, samostatnost, svědomitost, časová flexibilita
- úkolová mzda, doba určitá 6 měsíců s možností prodloužení
- Benefity: dodatková dovolená
- kontakt telefonicky Po-Pá, 7:00 - 13:00 hod. (pan Gába, tel.: 724 812 951), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: marek.gaba@slevarnahulin.com

Kontakt na zaměstnavatele

Marek Gába
výrobní ředitel
telefon: 724 812 951
email: marek.gaba@slevarnahulin.com

Hulín
76824

Poslední změna: před 1 měsícem