Sociální pracovník/ce - Sociálně terapeutické dílny Hanáček (Kroměříž)

Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Sociální pracovník/ce - Sociálně terapeutické dílny Hanáček". Nástupní mzda je od 28 000 Kč.

Název pozice:
Sociální pracovník/ce - Sociálně terapeutické dílny Hanáček
Obor(y):
Služby, Zdravotnictví
Obec:
Kroměříž
Mzda:
od 28 000 Kč
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace - Barborka - Domov pro osoby se zdravotním postižením
Karla Čapka 3333/2
76701

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: Sociálně-právní poradenství, analytická a metodická činnost v sociální péči v zařízeních sociálních služeb, základní sociální agenda včetně zajišťování standardní dokumentace
- Požadavky: vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání zaměřené na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku podle zákona č. 108/2006 Sb., znalost práce na PC, bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B, znalost zákona o sociálních službách a zákonů souvisejících, praxe ve vedení základní sociální agendy a dokumentace, znalost právní agendy, profesní vystupování
- 10. pl. třída, příloha č. 3 k NV č. 341/2017 Sb., výše platu dle započitatelné praxe, po uplynutí zkušební doby osobní příplatek, 5 týdnů dovolené, doba určitá 1 rok s možností prodloužení
- Kontakt telefonicky Po-Pá, 8:00 - 15:30 hod. (paní Obručová, tel.: 720 036 237), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: obrucova@sskm.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

Eva Obručová
personální a mzdové oddělení
telefon: 720 036 237
email: obrucova@sskm.cz

Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace
Kroměříž
76701

email: podatelna@sskm.cz

Poslední změna: před 1 měsícem