Švadlena - pánský krejčí / pánská krejčová (Kroměříž)

Henzély s.r.o. nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Švadlena - pánský krejčí / pánská krejčová". Nástupní mzda je od 19 500 Kč.

Název pozice:
Švadlena - pánský krejčí / pánská krejčová
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Kroměříž
Mzda:
od 19 500 Kč
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Henzély s.r.o. - pracoviště
Alšova 3341/9
76701

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: šití tanečního oblečení (konfekční velikosti, kalhoty, vesty)
- Požadavky: vyučení v oboru nebo praxe v oboru, manuální zručnost, pečlivost, důraz na kvalitu, samostatnost, nápady, originalita
- možnost i zkráceného úvazku, doba učitá 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned nebo dle dohody
- kontakt telefonicky Po-Pá, 8:00 - 15:00 hod. (paní Medková, tel.: 573 337 513) nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: ucetni@dance-point.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Martina Medková
účetní
telefon: 573 337 513
email: ucetni@dance-point.cz

Kroměříž
76701

Poslední změna: před 1 měsícem