Technický školitel / školitelka značky Škoda ve školícím středisku (Kroměříž)

AUTOSHOP PAULUS, spol. s r.o. nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Technický školitel / školitelka značky Škoda ve školícím středisku". Nástupní mzda je 37 000 – 55 000 Kč.

Technický školitel / školitelka značky Škoda ve školícím středisku
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Kroměříž
Mzda:
37 000 – 55 000 Kč
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
AUTOSHOP PAULUS, spol. s r.o.
Hulínská 3221/26
76701

pracoviště školící středisko v Kroměříži
- Pracovní náplň: vytváření a následné školení vlastních či centrálně převzatých materiálů, prezentace pak probíhá formou face 2 face nebo on-line
- Požadavky: vzdělání v automobilovém oboru, znalosti a zkušenosti z oboru automobilového průmyslu, pokročilá znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B, minimální zkušenost s pedagogikou, spolehlivost, komunikativnost, nebát se vystoupit před větší skupinou lidí při prezentaci informací, ochota učit se novým věcem
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: zamestnani@paulus.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Lada Lhotáková
asistentka ředitele
email: zamestnani@paulus.cz

Kroměříž
76701

email: autoshop@paulus.cz; lada.lhotakova@paulus.cz

Poslední změna: před 1 rokem