Technik/ka na lince v lakovně (Kroměříž)

KM konsult s.r.o. nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Technik/ka na lince v lakovně". Nástupní mzda je 26 000 – 36 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Technik/ka na lince v lakovně
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Kroměříž
Mzda:
26 000 – 36 000 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
KM konsult s.r.o. - prac. Kroměříž - agentura práce
Kaplanova 2830/4
76701

Další informace o volném místu

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Náplní práce technika na lince v lakovně bude: Zajišťování úkolů denního plánu údržby, součástí práce je také starost o plynulý chod lakovacích technologií na provoze, zodpovědnost za jejich technický stav a provozuschopnost, dodržování předepsaných parametrů a nastavení, zajištění materiálu v dostatečném množství a předstihu.

- Požadavky: min. výuční list, znalost práce na PC, orientace v používaných materiálech a technologiích, manuální zručnost, pečlivost, loajalita, flexibilita, samostatnost, spolehlivost, proaktivní přístup, ochotu učit se novým věcem
- Nabízíme: k ŘD 5 dní volna navíc a 1 den sickday, dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění, benefit UP kartu a mnoho dalšího

- Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu: kmkonsult@kmkonsult.cz nebo kontaktu na tel. +420 777 776 355 p.Večerka, případně osobně. Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce.
Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Zdeněk Večerka
Personalista
telefon: 777 776 355
email: zdenek@kmkonsult.cz

KM konsult s.r.o.
Kroměříž
76701


Poslední změna: před 1 měsícem