Terénní pracovník/ce pro romskou menšinu (Kroměříž)

ARGO, Společnost dobré vůle Zlín, z.s. nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Terénní pracovník/ce pro romskou menšinu". Nástupní mzda je 23 500 – 24 000 Kč.

Název pozice:
Terénní pracovník/ce pro romskou menšinu
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Kroměříž
Mzda:
23 500 – 24 000 Kč
Minimální vzdělání:
Nižší střední odborné
Adresa pracoviště:
ARGO, Společnost dobré vůle Zlín, z.s. - Kroměříž
76701

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: základní poradenství a pomoc osobám za účelem sociálního začleňování nebo prevenci sociálního vyloučení romská menšina ve městě Kroměříž
- Požadavky: obětavost, pečlivost, ochota a smysl pro týmovou spolupráci, empatický přístup, bez rasových předsudků
- pracovní doba Po-Pá, 8.00 - 16.30 hod., doba určitá do 31.12.2023 s možností prodloužení, možnost zkráceného úvazku Po-Pá, 8.00 - 12.00 hod.
- Benefity: proplácení cestovného, stravného + příspěvek na telefon (měsíčně), HM + odměny
- kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 16:30 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: argo.zlin@seznam.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Bc. Jiřina Bradová
ředitelka
telefon: 774 489 543
email: argo.zlin@seznam.cz

ARGO, Společnost dobré vůle Zlín, z.s.
Zlín
76302

Poslední změna: před 1 rokem