Traktorista/ka na práce u skotu (Břest)

Zámoraví, a.s. nabízí v obci Břest volnou pracovní pozici "Traktorista/ka na práce u skotu". Nástupní mzda je od 34 000 Kč.

Název pozice:
Traktorista/ka na práce u skotu
Obor(y):
Doprava, Zemědělství a lesnictví
Obec:
Břest
Mzda:
od 34 000 Kč
Směnnost:
Noční provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Zámoraví, a.s.
76823

pracoviště Farma Břest
- Náplň práce: traktorista/ka na práce u skotu - stlaní slámy, vyhrnování
- Požadavky: Řidičský průkaz skupiny T, Zdravotní způsobilost k výkonu práce
- Pracovní doba 3:00 - 10:00 hod., 1x v měsíci víkendová služba
- Nabízíme: Penzijní pojištění, Naturálie - obilí, brambory
- kontakt telefonicky Po-Pá, 7:00 - 15:00 hod. (paní Ing. Hájková, tel.: 775 039 321), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: ekonom@zamoravi.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Světlana Hájková
telefon: 775 039 321
email: ekonom@zamoravi.cz

Břest
76823

telefon: 573354080
email: mzdy@zamoravi.cz

Poslední změna: před 3 týdny