Traktorista/ka v živočišné výrobě (Podhradní Lhota)

RenoFarma Podhradní Lhota, a.s. nabízí v obci Podhradní Lhota volnou pracovní pozici "Traktorista/ka v živočišné výrobě". Nástupní mzda je 28 000 – 35 000 Kč.

Název pozice:
Traktorista/ka v živočišné výrobě
Obor(y):
Doprava, Zemědělství a lesnictví
Obec:
Podhradní Lhota
Mzda:
28 000 – 35 000 Kč
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
RenoFarma Podhradní Lhota, a.s. - pracoviště
76871

Pracoviště Podhradní Lhota
- Náplň práce: krmení skotu, vyhrnování a nastýlání stání (pomocí traktoru), v letní sezóně u masného skotu dovoz vody na pastvu, manipulace s dobytkem, asistence při telení, kontrola ohradníků, sečení nedopasků
- Požadujeme: řidičský průkaz sk. T, pozitivní vztah ke zvířatům a nebát se jich, zdravotní způsobilost k výkonu práce,samostatnost, zodpovědnost
- zkrácený pracovní úvazek, možnost práce i na dohodu o pracovní činnosti, práce v jednosměnném nepravidelném provozu, práce o víkendech a svátcích - na dohodě, doba určitá 1 rok s možností prodloužení, nástup ihned
- Benefity: hrubá mzda + prémie, odměny, příspěvek na stravování, firemní akce
- Kontakt telefonicky Po-Pá, 7:00 - 16:00 hod., pan Boháč, tel: 778 715 881, příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kariera@renofarmy.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Milan Boháč
zootechnik
telefon: 778 715 881
email: kariera@renofarmy.cz

RenoFarma Podhradní Lhota, a.s.
Všechovice
75353

Poslední změna: před 8 měsíci