Učitel/ka mateřské školy (Přílepy)

Mateřská škola Přílepy, okres Kroměříž, příspěvková organizace nabízí v obci Přílepy volnou pracovní pozici "Učitel/ka mateřské školy". Nástupní mzda je 31 290 – 36 130 Kč.

Název pozice:
Učitel/ka mateřské školy
Obor(y):
Výchova a vzdělávání
Obec:
Přílepy
Mzda:
31 290 – 36 130 Kč
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mateřská škola Přílepy, okres Kroměříž,příspěvková organizace
76901

pracoviště Přílepy
- Pracovní náplň: práce s dětmi 3-7 let
- Požadujeme:praxe v oboru výhodou, kreativnost, kolegiálnost
- Pracovní doba Po-Pá, 6:30-16:30 hod., střídání směny, doba určitá 1 rok s možností prodloužení
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: reditelna@msprilepy.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

Karla Danihelová
telefon: 737 385 499
email: reditelna@msprilepy.cz

Přílepy
76901

Poslední změna: před 6 měsíci