Učitel/ka v MŠ (Morkovice-Slížany)

Mateřská škola Morkovice, příspěvková organizace, okres Kroměříž nabízí v obci Morkovice-Slížany volnou pracovní pozici "Učitel/ka v MŠ". Nástupní mzda je 31 290 – 36 130 Kč.

Název pozice:
Učitel/ka v MŠ
Obor(y):
Výchova a vzdělávání
Obec:
Morkovice-Slížany
Mzda:
31 290 – 36 130 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mateřská škola Morkovice, příspěvková organizace, okres Kroměříž
17. listopadu 720
76833

Pracoviště Morkovice
- Náplň práce: výchova a vzdělávání dětí předškolního věku
- Požadavky: odborná kvalifikace podle zákona 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, § 6, ochota pracovat v kolektivu, vzdělávat se, empatičnost, flexibilita a odolnost vůči stresu, výpis z trestního rejstříku
- Výhodou: "Logopedický kurz" či logopedické zaměření
- doba určitá 1 rok s možností prodloužení
Benefity: Flexi Pass Card
- Kontakt: písemné žádosti spolu se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: ms-morkovice@seznam.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

Martin Musel
ředitel
telefon: 573 370 060
email: ms-morkovice@seznam.cz

76833

Poslední změna: před 2 měsíci