Údržbář / ka (Kroměříž)

Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Údržbář / ka". Nástupní mzda je od 19 700 Kč.

Název pozice:
Údržbář / ka
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Kroměříž
Mzda:
od 19 700 Kč
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace - Domov pro seniory U Moravy
Erbenovo nábřeží 4262/2b
76701

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: zajištění provozu jednotlivých objektů po technické stránce, včetně zajišťování a organizace údržby objektů, běžné údržbářské práce a údržba zeleně
- Požadavky: střední vzdělání s výučním listem, řidičský průkaz skupiny B, manuální zručnost, zodpovědnost, pečlivost, pracovitost, zdravotní stav odpovídající pracovní pozici, bezúhonnost
- doba určitá 1 rok s možností prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
- Plat: 6. pl. třída, příloha č. 1 k NV č. 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů, výše platu dle započitatelné praxe, po uplynutí zkušební doby osobní příplatek
- Benefity: 5 týdnů dovolené
- kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 15:30 hod., paní Obručová, tel: 720 036 237), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: obrucova@sskm.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

Eva Obručová
telefon: 720 036 237
email: obrucova@sskm.cz

Kroměříž
76701

email: info@sskm.cz

Poslední změna: před 1 rokem