Údržbář/ka (Střílky)

Natures Care CZ s.r.o. nabízí v obci Střílky volnou pracovní pozici "Údržbář/ka". Nástupní mzda je 21 300 – 30 000 Kč.

Název pozice:
Údržbář/ka
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Střílky
Mzda:
21 300 – 30 000 Kč
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Natures Care CZ s.r.o. - pracoviště
Zámecká 73
76804

pracoviště Střílky
- Náplň práce: zajišťování drobných oprav a údržby budov
- Požadujeme: flexibilitu, loajalitu, důslednost, preciznost, férové jednání, spolehlivost a dochvilnost
- práce převážně v odpoledních hodinách (odpolední směny 14:00 - 22:00 hod.), možnost plného nebo i zkráceného úvazku, zkrácený úvazek min. 30 hod./týden, HM zadána při plném úvazku, doba určitá 1 rok s možností prodlozžení
- Benefity: každý den wellness oběd z místních surovin
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kariera@naturescare.cz. Do předmětu emailu uveďte název pozice, na kterou se hlásíte.

Kontakt na zaměstnavatele

Diana Vavřinová
telefon: 605 559 263
email: kariera@naturescare.cz

Střílky
76804

email: www.naturescare.cz

Poslední změna: před 1 týdnem