Vývojový pracovník/ce (Kroměříž)

AEV, spol. s r. o. nabízí v Kroměříži volnou pracovní pozici "Vývojový pracovník/ce". Nástupní mzda je 30 000 – 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Vývojový pracovník/ce
Obor(y):
Věda a výzkum, Výroba a provoz
Obec:
Kroměříž
Mzda:
30 000 – 35 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
AEV, spol. s r.o.
Jožky Silného 2783/9
76701

Další informace o volném místu

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: Návrh a konstrukce elektronických obvodů, Návrh a testování SW, Tvorbu výkresové dokumentace a její následné zpracování a aktualizace, Příprava zkoušek, Konstrukční podporu pro výrobu a montáž
- Požadujeme: SŠ/VŠ - obor elektrotechnika, pozice vhodná i pro absolventy, popř. studenty, vyhláška 50/1978Sb. § 5., 6. výhodou, u absolventů doškolíme, znalosti základů měření NF i VF technika výhodou, zájem o automobilové odvětví, analytické a koncepční myšlení, samostatnost, pečlivost, schopnost rychle se vzdělávat, AJ (technická alespoň pasivní), NJ výhodou
- Nabízíme: HM s předpokládaným růstem po zapracování, počáteční pracovní poměr na dobu určitou 1 tok s možností prodloužení a zákonného přechodu na dobu neurčitou, zácvik na pracovišti, pestrou odbornou a dlouhodobě perspektivní práci, možnost pracovat s moderní měřicí technikou, osobní růst, další vzdělávání a zvyšování kvalifikace, širokou škálu benefitů (bonus ke mzdě, Sickdays, nestandardní příspěvek na stravování, podpora vzdělávání a osobního rozvoje, pružná pracovní doba)
- Své písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: lehkozivova@aev.cz. Do předmětu emailu uveďte název pozice na kterou se hlásíte.

Kontakt na zaměstnavatele

Kateřina Lehkoživová
personalistka
telefon: 573 500 082
email: lehkozivova@aev.cz

AEV, spol. s r.o.
Kroměříž
76701

telefon: 573500020, 573500082
email: lehkozivova@aev.cz


Poslední změna: před 2 měsíci