Elektrikář - NN - montážní technik/ka - průmyslová elektrika (Třebětice)

Ing. Bc. Tomáš Karhan nabízí v obci Třebětice volnou pracovní pozici "Elektrikář - NN - montážní technik/ka - průmyslová elektrika". Nástupní mzda je 35 000 – 50 000 Kč.

Elektrikář - NN - montážní technik/ka - průmyslová elektrika
Obor(y):
Doprava, Výroba a provoz, Služby
Obec:
Třebětice
Mzda:
35 000 – 50 000 Kč
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Ing. Bc. Tomáš Karhan
76901

pracoviště Třebětice - dle zakázek v ČR
- výjezdy na zakázky ze sídla firmy, rozvoz je zajištěn firmou
- Pracovní náplň: připojování elektrokomponentů (průmyslová elektrika)
- Požadavky: vyučení v oboru, praxe v oboru výhodou - vhodné i pro absolventy i pro OZZ, řidičský průkaz skupiny B, platná vyhláška § 50 nebo novější
- doba určitá 1 rok s možností prodloužení
- Kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:30 hod., pan Ing. Karhan, tel: 603 161 434), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: tom@t-kar.cz.

telefon: 603 161 434
email: tom@t-kar.cz

Třebětice
76901

Poslední změna: před 2 měsíci