Pomocné práce na stavbách - DPP (Nová Dědina)

Jiří Klimeš - Klempířství a pokrývačství Jiří Klimeš nabízí v obci Nová Dědina volnou pracovní pozici "Pomocné práce na stavbách - DPP". Nástupní mzda je 140 – 180 Kč.

Název pozice:
Pomocné práce na stavbách - DPP
Obor(y):
Stavebnictví
Obec:
Nová Dědina
Mzda:
140 – 180 Kč
Minimální vzdělání:
Bez vzdělání
Adresa pracoviště:
Jiří Klimeš
76821

Pracoviště Nová Dědina - dle zakázek, zejména Zlínský kraj
- práce na dohodu o provedení práce - brigáda
- Pracovní náplň: práce na stavbách (převážně ve výškách), tzn. práce spojené s klempířstvím a pokrývačstvím
- Požadujeme: řidičský průkaz sk.B, praxe v oblasti klempířství a pokrývačství výhodou, spolehlivost, zodpovědnost a přizpůsobivost
- Pracovní doba individuální, dle domluvy a počasí (za příznivého počasí nástup v 7:00 v obci Nová Dědina), nástup možný ihned nebo dle domluvy
- kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod., pan Klimeš, tel.: 776 261 688), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: KlimesJ@seznam.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Jiří Klimeš
telefon: 776 261 688
email: KlimesJ@seznam.cz

Jiří Klimeš
Nová Dědina
76821

Poslední změna: před 1 rokem